Naše služby

Jsme tým profesionálů, který Vám pomůže s rozvojem a růstem Vašeho autosalonu. Nabízíme specializované služby v následujících oblastech.

Nové vozy

Rozvoj a stabilizace prodeje nových vozů. Nastavení ročních cílů a jejich pravidelná aktualizace. Práce s prodejním týmem. Zvyšování jeho kvalifikace a odbornosti. Nastavení procesů a vztahů na pracovišti. 

Servis

Rozvoj a stabilizace servisních služeb. Řešení technického vybavení servisních dílen a dalších provozů. Optimalizace prodaných hodin, průchod a skladba servisních zakázek. Motivace servisního týmu. 

Lidské zdroje

Základní pilíř pro naši společnost. Vždy vycházíme z aktuálního stavu a snažíme se o efektivní posun v oblasti lidských zdrojů.  

Plánování

Plánovaní s ohledem na aktuální stav a výkonnost jednotlivých pracovišť. Soulad s projektovým plánem a jeho aktualizacemi. Pravidelný reporting.

Ojeté vozy

Rozvoj a stabilizace prodeje ojetých vozů. Nové možnosti zdrojování vozidel. Nastavení ročních cílů a jejich pravidelná aktualizace. Práce s prodejním týmem. Zvyšování jeho kvalifikace a odbornosti. 

Marketing

Aplikace marketingového mixu s přihlédnutím k místním specifikům. Implementace CI/CD dle požadavků jednotlivých značek. Efektivní řízení marketingového rozpočtu a jeho čerpání.

Díly a příslušenství

Efektivní řízení skladů s díly a příslušenstvím. Optimalizace procesů při příjmu a výdeji zboží. Interní komunikace a zadávání požadavků. Motivace a ohodnocení prodejců.

Digitalizace

Kompletní IT audit HW i SW. Následný plán postupné optimalizace. Nasazení SW a dalších aplikací pro efektivnější práci a spolupráci napříč celým salonem.

DŮVĚRA A STABILITA

Naši partneři

Stavíme na důvěryhodném a stabilním partnerství. Vždy se snažíme o dlouhodobé a udržitelné partnerství, které inspiruje a obohacuje. 

Našich partnerů si vážíme a jsou pro naši vizi velmi důležití.

 

Zaujaly Vás naše služby?

Chtěli by jste znát více podrobností? Kontaktujte nás, rádi se s Vámi spojíme a dohodneme si nezávaznou schůzku, kde vše probereme.